Bizimle hangi konuda iletişime geçmek istediğinizi seçin:

Gönüllü emek ile destek: 

Öğretmen Köyü’nde şu anda gönüllü ihtiyacımız yok. Ancak ihtiyaç doğması halinde yapılacak duyurulara Haberler sayfasından ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Maddi destek: 

Köy Dayanışma KasasıDüzenli maddi destekleriniz ile Öğretmen Köyü’nün sürdürülebilirliğine katkıda bulunabilirsiniz. Bu yolla gelen maddi kaynağı Köy Topluluğunun etkinliklerinde ihtiyaç duyan Öğretmenler için yol bursu olarak kullanıyoruz. 

Başka Bir Okul Mümkün Derneği 

Banka Adı: Denizbank

IBAN Numarası: TR93 0013 4000 0116 3005 2000 07

Açıklama: BBOMÖK Yol Bursu

Öğretmen Köyü hakkında genel bilgileri bu web sitesi içinde bulabilirsiniz. Öğretmen Köyü hakkında bilgi almak istediğiniz konuya göre aşağıdaki başlıklardan yönlendirme alabilirsiniz.

Öğretmen Köyü topluluğuna Başlangıç Programını alanlar katılabiliyor. Topluluğun kimlerden oluştuğunu ve nasıl geliştiğini Hakkımızda sayfasından okuyabilirsiniz. Başlangıç Programına katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Başlangıç Programları ile ilgili detaylı bilgiyi Başlangıç Programları sayfasından okuyabilirsiniz. Başvuru yapmak için sayfanın sonundaki “Başlangıç Programına Katılmak İstiyorum” başlığını inceleyebilirsiniz.

Başlığına “Araştırma Anketi” yazdığınız, içeriğinde araştırmanızın konusu ve kapsamını anlattığınız e-postayı bbomok@baskabirokulmumkun.net adresine göndermenizi rica ediyoruz.

Köy yerleşkesi sadece programlar sırasında kullanıma açıktır. Dolayısıyla ziyaret amaçlı gezilere kapalıdır.

Başlığına “Öğretmenlere Davet” yazdığınız, içeriğinde araştırmanızın konusu ve kapsamını anlattığınız e-postayı bbomok@baskabirokulmumkun.net adresine göndermenizi rica ediyoruz.

Köy yerleşkesi yetişkinler için tasarlanmış bir öğrenme alanı. Dolayısıyla yerleşke çocuk dostu mekan kategorisinde değil ve çocuk programları açmıyoruz.

Her çocuğun, öğrenme ve kendini ifade etme ihtiyaçlarının biricikliğine inanıyoruz, bu sebeple çocuk-öğretmen eşleştirmesi yapmıyoruz. 

  • BBOM Modeli’ni uygulayan okulların listesine ve iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Kayıt, okul ücreti gibi konularda bilgi almak için BBOM Eğitim Kooperatifleri’nin listesine ve iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.